Для чого потрібен поручень?

   При будівництві басейну завжди з'являється питання, яке обладнання обов'язково повинно бути, а без чого можна обійтись  та зекономити. В цьому питанні важливо розібратися як з точки зору економії, так і з точки зору ергономічності.
   Поручні для басейну мають різноманітні конструкції і вцілому їх можна віднести до необов'язкових атрибутів.

   Але в більшості випадків без нього не обійтись:

 •   Якщо дитина чи доросла людина вчиться плавати, розміщенний у правильному місці поручень допоможе.

 •   Якщо у вас глибокий бассеїн і під час плавання ви втомились, то тримаючись за поручень зручно трохи  відпочити.

 •   Якщо у вас трапилась судома, то краще коли під рукой є поручень, так як триматися за борт не дуже зручно, а іноді, навіть, неможливо.

 •   Якщо на шляху до басейну у вас слизька стежка, то поряд обов'язково повинен бути поручень.

 •   Якщо в басеїн влаштовано протитечію, обов'язково треба вставновити поручень, використовуючи його для підтримки тіла під час гідромасажу, а також він дозволить змінювати позицію та робити масаж різних частин тіла.

 •   Окрім того, за допомогою поручня можна виконувати найрізноманітніші вправи, які корисні для хребта, шиї та опорно-рухового апарату.

 •   Якщо ви стежите за своєю фігурою та любите проводити гімнастику у воді, то поручень дозволить вам внести різноманіття у фізичні вправи та полегшити їх виконання.


   

    Також важливо відмітити необхідність поручня у ванній кімнаті або туалеті, якщо в домі проживають люди з обмеженними фізіологічними можливостями. Прямий поручень для инвалідів та літніх людей забеспечить додаткову опору при вставанні, а також допоможе уникнути випадкового падіння. Проста конструкція дозволяє зробити пристрій будь-якої довжини, наприклад уздовж всієї стіни, що може значно облегшити пересування людини у ванній кімнаті.
   

    Порівнявши перерахованні функції поручнів зі своїми потребами та ціною, ви зможете прийняти вірне рішення.

Для консультації та замовлення зв'яжіться з нами по телефону:
+38(067)-748-8458, +38(099)-636-9095(Viber, Whatsapp)
E-mail: Water-metal@ukr.net

Banner Banner Banner Banner Banner