Обертаючийся фонтан

    Застосування у фонтані різних варіантів форсунок та статуй визначає його зовнішній облік. Одним із найпростіших та оптимальних варіантів для створення красивого малюнку води є використання форсунки типу Вулкан, котрий  уявляє з себе набір одноструменневих форсунок таких як Комета.
   Це обумовлене тим, що одна форсунка спроможна покрити площу чащі фонтану.  У маленьких чашах та невеличких ставках застосовують одну форсунку Вулкан на 7 струменів. Цей пристрій уже сам по собі виглядає як самостійний фонтан, а тому легко створить затишний закуток у парку чи садку, а течії води нададуть місцю медитативного спокою.

  У новому сезоні ми вирішили надати нашим пристроям більшої амплітуди руху та зробити їх активнішими. Ми додали нашим форсункам функцію оберту. Детальніше можна побачити на відео. Обертання водночас сімох, або, навіть, двадцяти струменів створює враження, що ви дивитесь на феєрверк із води.
  Також слід відмітити, що швидкість обертів регулюється, а тому, ви з легкістю налаштуєте фонтан індивідуально під вашу зону. Обертання струменів води створює спокійну, миротворчу атмосферу яка особливо важлива на природі у місцях відпочинку.

  Завдяки функції оберту простір заповнюється та набуває об'єму. Дивовижний малюнок також можна створити якщо підсвітити фонтан різнокольоровими або однотонними світловими пристроями, особливо ефектно це виглядатиме у сутінках чи в ночі після заходу сонця.
  Якщо чаша вашогу фонтану чи ставка має більший розмір, то ми рекомендуємо використати форсунку Вулкан на 19 струменів. А, якщо додати функцію оберту та підсвічування, то ви отримаєте повноційний багатоярусний фонтан. Крім того, функція оберту надає ефектного вигляду навіть тонким струям, отже, це дає вам можливість зекономити та придбати менш потужний та дешевший насос.

 

Більш детально можна побачити функцію оберту фонтану на відео.

Для консультації та замовлення зв'яжіться з нами по телефону:
+38(067)-748-8458, +38(099)-636-9095 (Viber, Whatsapp)
E-mail: water-metal@ukr.net

Banner Banner Banner Banner Banner